Dla Domu


  • Pranie i czyszczenie ekstrakcyjne dywanów i tapicerki meblowej

Zastosowanie systemu ekstrakcji KÄRCHER pozwala na dogłębne wyczyszczenie runa dywanu lub wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając ich świeży wygląd. Dodatkowo zastosowanie najnowocześniejszego środka do czyszczenia metodą ekstrakcji pozwala na usunięcie brudu i tłuszczu - po okresie działania środek jest odessany wraz z rozpuszczonym brudem. Zabrudzenia, które nie zostały usunięte zwykłym odkurzaczem są oddzielane od struktury tkaniny (dywan, tapicerka, wykładzina) i usunięte. 

Środek czyszczący jest bardzo delikatny dla materiału i charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w niskiej temperaturze, nie zawiera wybielaczy i co ważne ulega biodegradacji.

Dodatkowo stosujemy także specjalistyczną profesjonalną linię preparatów do odplamiania – na bazie tlenu aktywnego w granulacie do wywabiania starych plam i przebarwień pochodzenia spożywczego (soki, alkohole, przetwory owocowo-warzywne, cola, kawa, herbata).

  • Sprzątanie domów i mieszkań

Oferujemy usługę sprzątania domów i mieszkań:

  • Sprzątanie i czyszczenie wszelkich posadzek,
  • Mycie okien i powierzchni szklanych,
  • Czyszczenie pomieszczeń kuchennych,
  • Czyszczenie łazienek

Oferujemy również usługę stałego sprzątania domów i mieszkań.

 
  • Sprzątanie poremontowe i pobudowlane

Świadczymy usługi kompleksowego sprzątania i czyszczenia mieszkań, domów, lokali użytkowych i handlowych po wykonanych remontach, a także zakończonych budowach.

  • Przygotowanie domów i mieszkań do sprzedaży lub pod wynajem

Zapraszamy serdecznie do współpracy osoby, posiadające mieszkania i pomieszczenia do sprzedaży lub wynajmu lub też świadczą usługi pośrednictwa nieruchomości. 

Jeśli dany lokal lub pomieszczenie wymaga gruntownego sprzątania lub/i czyszczenia i zależy Tobie na zaprezentowaniu lokalu potencjalnemu klientowi do sprzedaży lub wynajmu, to skorzystaj z naszych kompleksowych usług sprzątania.

 
  • Czyszczenie kostki brukowej

(kostka betonowa, Polbruk, Pozbruk, kostka Bauma, kostka melanż, kostka płukana) - z zastosowaniem profesjonalnych urządzeń wysokociśnieniowych firmy KÄRCHER. 

Wykorzystanie przystawki do mycia podłóg i powierzchni płaskich pozwala na szybsze i dokładniejsze czyszczenie, a przede wszystkim bez pozostałości brudnej wody na czyszczonych powierzchniach (podłogi, ściany).

Dodatkowo stosujemy także profesjonalną linię preparatów do:

- impregnacji - zamykają i wiążą strukturę kostki, zabezpieczają przed wilgocią i brudem, a przede wszystkim w dużym stopniu izolują powierzchnię przed wnikaniem wody, sadzy, smarów i olejów,

- usuwania glonów, mchów, porostów i pleśni – chroni kostkę brukową przed szkodliwym działaniem nalotów zielonych, a także zabezpiecza czyszczoną powierzchnię przez dłuższy okres czasu (ok.12 miesięcy), wytwarzając środowisko przeciwdziałające powstawaniu wszelkiego rodzaju mikroorganizmów,

- doczyszczania silnie zabrudzonych powierzchni betonowych z zabrudzeń ropopochodnych typu smary, oleje, paliwa.